JO.020 – “S-West” stiilne hõbedaste lukkudega must k/s jope

32.00

Väga kenad tuult ja niiskust pidavast kilematerjalist pikemad alt voodriga musta värvi k/s joped firmalt “S-West”. Eest kinnituvad lukuga, külgedel 2 lukuga taskut. Jope hõlmade ääres ja varruka otstes efektne mustasäbruline vooder. Varrukad on pikad aga saab säbrulise voodi osas kuni 10cm tagasi keerata. Mul on mõõtudes antud täispikkus. Selja taga ka efektne pikk lukk, mille avamisel poole peale saab puusale kuni 4cm laiust juurde anda. Lukk on jope peal, näha jääb siis vaid jope materjal, mitte lukk ei ava jopet lahti. Kena paeltega kapuuts, jope allääres taga pingutusnöör. Materjal on pehme, ei krabise. Altäär on tagant kaarjas ja paar sentimeetrit pikem kui eest.
Materjal: 100% polüester
Suurused ja mõõdud jope seest: NB! Kui teie mõõdud on samad, mis siin antud on, siis on jope paras. Varu on jäetud 2-3cm ja suuremat ei ole vaja võtta, siis jääb juba lai.
44 – (tootel 3XL) -rind 104cm, puus 110cm, pikkus 86cm, varrukas õlast 67cm, sisevarrukas 48cm ( saab tagasi keerata kuni 10cm ulatuses), varruka ümbermõõt ülevalt 39cm
Shopping Cart
Scroll to Top