“PLUSSRIIDED- miks ja kuidas?

Kristo ja Krista

Kõik sai alguse sellest, et kolisime 11 aastat tagasi perega Tallinnast Hiiumaale. Tuli endale siin ise töökohad luua. Abikaasa leidis tööd puidufirmas ja mina tegin siia “Second Hand” kaupluse. Alustasin kasutatud riietega aga üsna ruttu läksin üle uutele riietele. Kärdlas oli olemas füüsiline pood ja alguses tegutsesingi vaid seal aga kaupa oli palju ja soovisin oma kaupa ka mujale kui ainult Hiiumaa rahvale pakkuda-nii saigi alguse meie facebooki müügigrupp “Pluss Riided”. Tänaseks päevaks on meie põhilisteks müügikanaliteks e-pood ja ärikonto Pluss Riided.

Alguses olid müügis vaid tavasuurused aga järjest rohkem hakati postituste all küsima just Pluss suurus riideid. Nii panebki elu ise ja nõudlus asjad paika-kui kliendid soovivad, siis tuleb ju ometi leida võimalused. Mulle meeldivad värvid ja ilusad lõiked. Keskendusingi just sellisele rõõmsamates toonides kaubale, mis sobiks kenasti kurvikatele naistele. Äri kasvas tasapisi ja minu tööst sai lõpuks meie pere töö ja ühine ettevõtmine. Abikaasa Kristo tuli puidufirmast ära ja on nüüd meie suure lao peremees. Temata ei oleks see töö üldse võimalik.  Tema võtab kaubad vastu, paigutab, vormistab pakid ja teeb ära kõik vähegi raskemad tööd. Aastaid tegutsesime kahekesi aga kliendibaas muudkui kasvas ja kasvas, tööd tuli juurde rohkem kui ise enam teha jaksasime. Aasta tagasi liitusid meiega Monika-tema tegeleb nüüd makseinfode ja kliendite kirjadega ning lattu tuli juurde Lille, kes kõik pakid teie jaoks kenasti valmis teeb ja teele saadab. Modellina on vahel abiks kaunis Aeliita ja ilusaid pilte teeb fotograaf Reio. Meie õnn on see, et meile kõigile väga meeldib see töö, mida me teeme 🙂

Kliendibaas on kasvanud 10 aastaga ligi 29 000 inimeseni ja iga päev toob uusi liitujaid. Enamus kliente on tulnud meie gruppi, kuna tuttavad on soovitanud. Oleme selle eest Teile väga tänulikud 🙂 Selle aasta jaanuarikuust tegutseme meie ärikontol Pluss Riided ja ühe rohkem toimub müüke ka meie e-poes www.plussriided.ee, mis on tehtud väga kliendisõbralikuks ja on lihtne ning mugav osta.

Mis on meie äri saladus? Ega päris täpselt ei teagi aga ise arvame, et need on väga lihtsad asjad – ole aus, ole viisakas ja kui eksid, siis tunnista oma vigu ja paku lahendust. Tihti aitab ka killuke huumorit 🙂 Ja loomulikult ka ilus kaup ning väga head hinnad. 

Me kõik soovime, et meid hästi koheldakse ja meiega arvestatakse. Just seda me oma klientidele pakumegi – teeme oma tööd korralikult ja südamega. Leiame lahenduse igale murele ja probleemile. Püüame hankida Teile järjest ilusamaid ja värvilisemaid riideid. Ka kurvikas daam ei taha kanda vaid musta, inimestes peab ikka värvi olema 🙂

Sinu ilu on meie inspiratsiooniks – tule ja leia enda jaoks täiuslikud pluss suuruses riided!

Meie e-pood www.plussriided.ee ootab sind 🙂

Meeldivate kohtumisteni, Krista & Co

Miks osta just meilt?

Oleme suurima valikuga Plus suurus riideid müüv e-pood Eestis, mis on välja kasvanud FB müügigrupist Pluss Riided! Müügigrupiga oleme tegutsenud juba 10 aastat, 2023. aasta jaanuarist muutsime natuke oma tegevust facebookis kaubeldes ja tegutseme nüüd meie ärikontol Pluss Riided ning ka e-pood on hästi tööle hakanud.

60% meie pakutavast kaubast on pärit tuntud Inglismaa brändidelt ning 40% on mujalt Euroopast.

Mis on meie trumbid ?

Margit ja Krista
  • 100% usaldust. Võime uhkusega öelda, et 10 tegutsemisaasta jooksul ei ole ükski klient jäänud ilma kaubast või tagastatava kauba eest saadavast rahast.
  • 100% mõõdetud kaup. Kui E-poest riiete soetamine tundub keeruline, siis selleks, et saaksite suure tõenäosusega just endale sobiva mõõduga toote oleme kõikidest toodetest ja igast suurusest ühe reaalselt ära mõõtnud.
  • Väga suur ja mitmekülgne kaubavalik kurvikatele daamidele. Saadaval on üle 2600 toote. Veidi on kaupa ka väiksematele suurustele, mille oleme eraldi kategooria all välja toonud ja need hinnad on reeglina meil eriti magusad 🙂
  • Töötame väga paindlikult. Oleme iga kliendi jaoks alati olemas ja kõik küsimused saavad vastuse
  • Pidevalt uuenev kaup. Iga nädal lisandub mitu korda uusi tooteid
  • Soodsad hinnad
  • Kiire tarne- tavapäraselt jõuab Eesti piires kaup Teieni 2-3 päevaga
  • Teeme tihti toredaid kapmaaniapakkumisi

Numbrid räägivad

29 000+

rahulolevat klienti

2600 +

Toodet

10+

tegevusaastat

34 000+

müüki aastas


Natuke nalja ka

Humoorikaid noppeid kirjavahetustest meie klientidega

Shopping Cart
Scroll to Top