“PLUSSRIIDED- miks ja kuidas?

Kristo ja Krista

Kõik sai alguse sellest, et kolisime 10 aastat tagasi perega Tallinnast Hiiumaale. Abikaasa Kristo hakkas tegutsema puidu alal aga minul elupõlise raamatupidajana ei olnud Kärdlas tööd kusagilt võtta…seega, töökoht tuli endale ise luua. Uurisin veidi Kärdla elu ning sain teada, et puudu oli üks Second Hand pood. Kuna olin ka Tallinnas juba veidi kasutatud riietega tegelenud, siis saigi varsti äri käima pandud. Üürisime ruumid, hankisime kauba ja nii see läks. Kasutatud kauba sekka sattus sageli ka uusi riideid ja ausaltöeldes meeldisid need mulle palju rohkem. Mõte hakkaski üha rohkem uute riiete suunas liikuma ja kui millegi peale kaua mõelda ja unistada, siis sulle lihtsalt antakse ( samamoodi sain ma kunagi omale ka mehe aga see on juba hoopis teine jutt ) . 3 aasta pärast läksingi täielikult üle uutele riietele. Kärdla turul sai avatud väike müügipaviljon, mis on siiani alles. Nüüdseks oleks vaja aga palju, palju suuremat ruumi. Mõte on jälle lendu lastud ja eks aeg näitab, kuhu see mõte lõpuks välja viib…

Kuna Hiiumaal käib äritegevus põhiliselt suvel aga niisama jõude ma eriti istuda ei oska,  siis tuli jälle aju tööle panna ja mõelda, et kuidas siis talved üle elada.  Otsustasin proovida internerimüüki ja nii sündiski FB grupp nimega “Uus Pood!”, millest tänaseks on välja kasvanud “Plussriided”. Alguses olid müügis tavasuurused aga järjest rohkem hakati postituste all küsima just suuri suurusi. Nii panebki elu ise ja nõudlus asjad paika ning  hakkasin otsima uusi võimalusi. Surfasin kuudekaupa internetiavarustes ja otsisin firmasid, kes tegelevad taskukohaste hindadega suuremate riiete müügiga ning lõpuks pärast mitmeid katsetusi erinevate firmadega jäid sõelale neist viis , kellega siiamaani koostööd teen. Ja nii see läks. Minu tööst sai lõpuks meie pere töö ja ettevõtmine. Abikaasa Kristo tuli puidufirmast ära ja on nüüd meie suure lao peremees ja pakkemeister. Temata ei oleks see töö üldse võimalik.  Aastaid tegutsesime kahekesi aga kliendibaas muudkui kasvas ja kasvas, tööd tuli juurde rohkem kui ise enam teha jaksasime. Aasta tagasi liitus meiega Margit- minu armas sugulane mandrilt ( kuna meid on terve elu õdedeks peetud siis võib öelda, et töö jääb ikka peaaegu, et pere ringi ). Tema tegeleb nüüd makseinfode ja kliendite kirjadega ning uute asjadena ka turunduse ja reklaamiga. Modellina on vahel abiks kaunis Anitra ja ilusaid pilte teeb fotograaf Reio. Meie õnn on see, et meile kõigile väga meeldib see töö, mida me teeme.

Kliendibaas on kasvanud 8 aastaga ligi 14 000 inimeseni ja iga päev toob uusi liitujaid. Enamus kliente on tulnud meie gruppi, kuna tuttavad on soovitanud. Oleme selle eest Teile väga tänulikud 🙂

Mis on meie äri saladus? Ega päris täpselt ei teagi aga ise arvame, et need on väga lihtsad asjad – ole aus, ole viisakas ja kui eksid, siis tunnista oma vigu ja paku lahendust. Tihti aitab ka killuke huumorit 🙂 Ja loomulikult ka ilus kaup ning head hinnad. 

Me kõik soovime, et meid hästi koheldakse ja meiega arvestatakse. Just seda me oma klientidele pakumegi – teeme oma tööd korralikult ja südamega. Leiame lahenduse igale murele ja probleemile. Püüame hankida Teile järjest ilusamaid ja värvilisemaid riideid. Ka kurvikas daam ei taha kanda vaid musta, inimestes peab ikka värvi olema 🙂

Olete oodatud ostlema meie e-poodi!

Meeldivate kohtumisteni, Krista & Co

Miks osta just meilt?

Oleme suurima valikuga Plus suurus riideid müüv e-pood Eestis, mis on välja kasvanud FB müügigrupist Uus Pood! Müügigrupiga oleme tegutsenud 7 aastat. Nüüd oli aeg küps ka korraliku e-poe jaoks.

70% meie pakutavast kaubast on pärit tuntud Inglismaa brändidelt ning 30% on mujalt Euroopast.

Mis on meie trumbid ?

Margit ja Krista
  • 100% usaldust. Võime uhkusega öelda, et 7 tegutsemisaasta jooksul ei ole ükski klient jäänud ilma kaubast või tagastatava kauba eest saadavast rahast.
  • 100% mõõdetud kaup. Kui E-poest riiete soetamine tundub keeruline siis selleks, et saaksite suure tõenäosusega just endale sobiva mõõduga toote oleme kõikidest toodetest ja igast suurusest ühe reaalselt ära mõõtnud.
  • Väga suur ja mitmekülgne kaubavalik kurvikatele daamidele. Saadaval on üle 1200 toote. Veidi on kaupa ka väiksematele suurustele, mille oleme eraldi kategooria all välja toonud.
  • Töötame väga paindlikult. Oleme iga kliendi jaoks alati olemas ja kõik küsimused saavad vastuse.
  • Pidevalt uuenev kaup. Iga nädal lisandub mitu korda uusi tooteid.
  • Soodsad hinnad.
  • Kiire tarne- tavapäraselt jõuab Eesti piires kaup Teieni 2-3 päevaga.
  • Teeme tihti toredaid kapmaaniapakkumisi.

Numbrid räägivad

10 000+

rahulolevat klienti

1200 +

Toodet

7+

tegevusaastat

12 000+

müüki aastas


Natuke nalja ka

Humoorikaid noppeid kirjavahetustest meie klientidega

Shopping Cart
Scroll to Top