Tagastamine

Tagastamine

Saare Kaubandus OÜ on nõus tagasi võtma tooteid, mis on algses pakendis ja kahjustamata. St. tooteid, mis on kasutatud, Saare Kaubandus OÜ tagasi ei osta.

Tarbija peab kauba tagastamiseks esitama 14 päeva jooksul avalduse e-mailile: krista@plussriided.ee Vastame kirjale 2 tööpäeva jooksul.

Palume avaldusele kirjutada kauba tellimuse number ja tagastatava kauba nimetus koos kaubakoodiga.

Kuidas tagastada?

Kauba tagastamine on võimalik Omniva ja Smartpostiga tasuta tagastuskoodi alusel. DPD-l kahjuks tagastuskoode ei ole ja tuleb teha tavaline pakisaatmine ning postikulud kohe ära tasuda ja hüvitame hiljem ühed postikulud koos kauba summaga. DPD-ga tuleks pakk saata Kärdla Selveri DPD, telefon 5152007

Tagastamiseks pakendage kaup uuesti samasse transpordikotti, lisage info oma nimega ja kleepige kott kinni.

Vastavalt Terviseameti hügieeninõuetele ei kuulu tagastamisele aluspesud, bikiinid ja sokid.

Smartposti sinistesse automaatidesse saate kauba tasuta tagastada sama koodiga, millega kauba kätte saite. Valige automaadi juures lihtsalt tagastus ning sisesta kood.

Smartposti valgesse automaati tagastamiseks minge Smartposti iseteenindusse aadressil my.smartpost.ee ning valige tagastus ja sisestage oma pakikood ( triipkoodi all olev number). Süsteem annab Teile uue koodi, millega saate 24H jooksul kauba tagastada oma valitud automaati.

Omniva automaati tagastamiseks kasutage sõnumis tulnud tagastuskoodi. Valige automaadi juures tagastus ning sisestage kood. 

DPD puhul tuleb teha tavaline pakisaatmine, sest nendel veel tagastuskoode ei ole ning postikulud tuleb kohapeal ise ära tasuda.

Kui tagastuskoodi ei ole või olete selle kustutanud, siis tuleb teha tavaline pakisaatmine ja postikulud saatmisel kohe ära tasuda. Kauba saab tagasi saata kas Kärdla Selveri Smartpost või DPD, telefon 55688097. Pange palun pakki ka sedel oma nimega. 

Raha tagasi saamine toodete eest on võimalik vaid juhul kui toode on kliendi poolt kahjustamata, kandmata ja originaalpakendis. Raha tagastatakse 14 päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava toote eest tasus.

Kauba tagastamise postikulud  soodushinnaga toodete tagastamisel on kliendi vastutusel ja jäävad kliendi kanda, defektiga toodete puhul hüvitame mõlemad postikulud ja toote mittesobivusel  hüvitame ühed postikulud, millega toote meie poolt teele panime. 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Saare Kaubandus OÜ osas pretensioone, siis palume need saata e-kirjaga aadressile krista@plussriided.ee või helistada telefonil +372 55672965

Saare Kaubandus OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

    Shopping Cart
    Scroll to Top