Tagastamine

Saare Kaubandus OÜ on nõus tagasi võtma tooteid, mis on algses pakendis ja kahjustamata. St. tooteid, mis on kasutatud, Saare Kaubandus OÜ tagasi ei osta.

Tarbija peab kauba tagastamiseks esitama 14 päeva jooksul avalduse e-mailile: krista@plussriided.ee

Palume avaldusele kirjutada kauba tellimuse number ja tagastatava kauba nimetus koos kaubakoodiga.

Kuidas tagastada?

Kauba tagastamine on võimalik tagastuskoodi alusel. 

Tagastamiseks pakendage kaup uuesti samasse transpordikotti, lisage info oma nimega ja kleepige kott kinni.

Smartposti sinistesse automaatidesse saate kauba tagastada sama koodiga, millega kauba kätte saite. Valige automaadi juures lihtsalt tagastus ning sisesta kood.

Smartposti valgesse automaati tagastamiseks minge Smartposti iseteenindusse aadressil my.smartpost.ee ning valige tagastus ja sisestage oma pakikood ( triipkoodi all olev number). Süsteem annab Teile uue koodi, millega saate 24H jooksul kauba tagastada oma valitud automaati.

Omniva automaati tagastamiseks kasutage sõnumis tulnud tagastuskoodi. Valige automaadi juures tagastus ning sisestage kood. 

DPD puhul tuleb teha tavaline pakisaatmine.

Kui tagastuskoodi ei ole, siis tuleb teha tavaline pakisaatmine ja saata kaubad  tagasi Kärdla Selveri Smartpost või DPD , telefon 5152007. Pange palun pakki ka sedel oma nimega. 

Raha tagasi saamine toodete eest on võimalik vaid juhul kui toode on tarnija poolt kahjustamata, kandmata ja originaalpakendis. Raha tagastatakse 7 päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava toote eest tasus.

Kauba tagastamise postikulud  soodushinnaga toodete tagastamisel on kliendi vastutusel ja jäävad kliendi kanda, defektiga toodete puhul hüvitame mõlemad postikulud ja toote mittesobivusel  hüvitame ühed postikulud, millega toote meie poolt teele panime. 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Saare Kaubandus OÜ osas pretensioone, siis palume need saata e-kirjaga aadressile krista@plussriided.ee või helistada telefonil +372 55672965

Saare Kaubandus OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

    Shopping Cart
    Scroll to Top