Üldtingimused

Plussriided e-poe omanik on Saare Kaubandus OÜ (registrikood 14801117), asukohaga Heltermaa mnt.23 , Kärdla, 92414, Hiiumaa,  Eesti. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest  ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Lepingu sõlmimine

Saare Kaubandus OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Saare Kaubandus OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei saadeta.

Hind

Plussriided.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud kodulehel kõikide toodete juures. Toodete hinnad on esitatud eurodes. 

Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus Sinu poolt valitud tarneviisile vastav kauba kohaletoimetamise tasu. 

Tellimuse vormistamine

 • Vali meelepärane toode ja lisa toode ostukorvi
 • Ostukorvis on võimalik tooteid juurde lisada, kustutada ja muuta
 • Ostukorvi summa alt saad valida sobiva pakiautomaadi, postkontorisse saatmise-või kullerteenuse vahel
 • Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu „mine maksma“
 • Seejärel täida kohustuslikud punase tärniga märgitud väljad
 • Vali sobiv paki kättesaamise asukoht
 • Nõustu müügitingimustega ja vali pank, kust soovid ülekannet sooritada ning vajuta nuppu “suundu maksma”
 • Ülekande tegemiseks on aega 15 minutit. Kui selle aja jooksul makset ei toimu, siis tellimus tühistatakse automaatselt
 • Täidame tellimuse 2-5 tööpäeva jooksul.
 • Tellimuse tühistamise soovi korral võta palun meiega ühendust krista@plussriided.ee

Tasumine

Veebikeskkonnas sooritatud ostude eest tasutakse 100% ettemaksuna.

Tellimuste eest saab tasuda  pangaülekandega Saare Kaubandus OÜ arveldusarvele.

Postiteenus ja kohaletoimetamine

Kaupa tarnime Eestisse ja Soome. Soome tellimisel lisanduvad kauba kulule koheselt ka Itella postiteenuse kulud. 

Kauba tellimiseks väljaspoole Eestit palun võta meiega ühendust krista@plussriided.ee

Toodete kohaletoimetamiseks kasutame Omniva, DPD ja Itella SmartPOST pakiautomaadite teenuseid. Samuti on võimalik kaupa tellida läbi Omniva postkontorite ja postipunktide. 

Kõikide pakiautomaatide postiteenuse hind, sõltumata paki suurusest on püsivalt 2.40€. See summa tuleb koos kauba summaga tasuda Saare Kaubandus OÜ arvele.

Kaubad postitame 3 tööpäeva jooksul peale arve laekumist.

Pakiautomaati tellimise teevad mugavaks nende head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine.

Paki saabudes pakiautomaati tuleb Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on märgitud Teie poolt valitud pakiautomaadi asukoht ning uksekood paki kättesaamiseks.

 

Toodete saadavus

Saare Kaubandus OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

Tagastamine

Saare Kaubandus OÜ on nõus tagasi võtma tooteid, mis on algses pakendis ja kahjustamata. St. tooteid, mis on kasutatud, Saare Kaubandus OÜ tagasi ei osta.

Tarbija peab kauba tagastamiseks esitama 14 päeva jooksul avalduse e-mailile krista@plussriided.ee

Palume avaldusele kirjutada kauba tellimuse number ja tagastatava kauba nimetus koos kaubakoodiga.

Kauba tagastamine on võimalik tagastuskoodi alusel. Tagastuskood on olemas kas paki sildil, mis on pakendil või tuleb see koos kauba sõnumiga telefonile. Kui tagastuskood ei ole, siis tuleb teha tavaline pakisaatmine, mitte tagastus ja saata kaubad  tagasi Kärdla Selveri Smartpost või DPD ning Omnivaga saates Kärdla Tormi Konsumi Omniva, telefon 5152007. Pange palun pakki ka sedel oma nimega. 

Raha tagasi saamine toodete eest on võimalik vaid juhul kui toode on tarnija poolt kahjustamata, kandmata ja originaalpakendis. Raha tagastatakse 7 päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava toote eest tasus.

Kauba tagastamise postikulud  soodushinnaga toodete tagastamisel on kliendi vastutusel ja jäävad kliendi kanda, defektiga toodete puhul hüvitame mõlemad postikulud ja toote mittesobivusel  hüvitame ühed postikulud, millega toote meie poolt teele panime. 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Saare Kaubandus OÜ osas pretensioone, siis palume need saata e-kirjaga aadressile krista@plussriided.ee või helistada telefonil +372 55672965

Saare Kaubandus OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Vastutus ja vääramatu jõud

Saare Kaubandus OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Saare Kaubandus OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Saare Kaubandus OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Saare Kaubandus OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Saare Kaubandus OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Saare Kaubandus OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Saare Kaubandus OÜ vastutab Sinu ees toote müügihinna ulatuses. 

 

Järelmaks

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

 • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud. 
 • ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule. 
 • ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.
 • Ostudele alates 25€  

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. 

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top